Obsah fóra www.netintra.cz www.netintra.cz
Vítejte na fóru občanského sdružení NETINTRA Moravský Písek

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Priplatek za vyssi rychlost
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.netintra.cz -> Zeptejte se
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roman
admin

PříspěvekZaslal: 30. 11. 2006, 16:53    Předmět: Odpovědět s citátem

BoB napsal:
s tema anketama je to trosku zavadejici.anonymne lidi naklikaji kde co ale pak se k tomu taky vyjadrit to uz je problem.a hlavni je jak uz jsme to tu zminovali nekolikrat proste tu vyssi rychlost mate uz ted a bez priplatku protoze mate mit podle smlouvy 512 a mate 1mb Wink

nebo 2 mega, ti šťastnější na 5GHz, že... Smile
...a já jdu teď změnit text ankety na "za příplatek nižší rychlost" Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zip
Mám víc než 10 odpovědí :)

PříspěvekZaslal: 01. 12. 2006, 18:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Božek napsal:
Pokud mohu k tomuto tématu ještě něco říci. Rád bych viděl na tomto fóru i vyjádření ostatních uživatelů sítě Netintra, kteří hlasovali v anketě "Leccos by se mohlo zlepšit" na téma "Za příplatek vyšší rychlost". Pokud se dobře dívám na titulní stránku je hlasujících v současné době 26.

Děkuji

Ono jak píšeš hlasovalo 26 lidí tak to sedí protže ostatní jsou momentálně(aspoň teda já Very Happy) spokojení. Nevidím důvod neco na tomto stavu měnit. Rada funguje na 100 % ,přenosovou rychlost a případnou opravu když ti to nefunguje(nesmíš se v tom, pořád vrtat !! Smile lepší v okolí neseženeš i kdybys platil daleko více a u jineho providera.Takže nechápu stižnosti typu jede mě to jenom jedno mego a nešlo by to rychleji atd... ale to je jenom můj názor. Jinak děkuji radě a všem co se podílejí jakkoli na chodu sítě a děkuji jim Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mařák
Mám víc než 10 odpovědí :)

PříspěvekZaslal: 10. 12. 2006, 20:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem taky spokojený, moc, moc... Takže bych do ankety přidal ještě odpověď - Nic bych neměnil, jsem maximálně spokojen. A to uvidíte jak porostou procenta... ;o)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roman
admin

PříspěvekZaslal: 10. 12. 2006, 20:20    Předmět: Odpovědět s citátem

mařák napsal:
Já jsem taky spokojený, moc, moc... Takže bych do ankety přidal ještě odpověď - Nic bych neměnil, jsem maximálně spokojen. A to uvidíte jak porostou procenta... ;o)))

Neporostou...
Je zlá doba, lidi jsou už i líní udělat ten klik navíc, když to není přímo pro ně Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.netintra.cz -> Zeptejte se Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: