Obsah fóra www.netintra.cz www.netintra.cz
Vítejte na fóru občanského sdružení NETINTRA Moravský Písek

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Priplatek za vyssi rychlost
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.netintra.cz -> Zeptejte se
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roman
admin

PříspěvekZaslal: 25. 11. 2006, 23:26    Předmět: Re: Priplatek za vyssi rychlost Odpovědět s citátem

Božek napsal:
Roman napsal:
Božek napsal:
... tím jsem chtěl říct, že proč bych měl pořizovat nové zařízení na 5GHz za pět tisíc, když bych si mohl měsíčně připlácet za vyšší rychlost při připojení na zařízení 2,4GHz.

Možná by stačilo, kdybys tu anténu konečně otočil na tu správnou stranu... "že vy jste se v tom dnes zase vrtal, pane doktore?!" Smile

... je vidět, že máme admina na správném místě. Hned pozná, že jsem měnil anténu. Náš admin snad vidí i za roh Very Happy

Kdyby Berda neudělal usvědčující foto po cestě na Starý Hrad, tak ani nevím Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SCiFA
Člen představenstva

PříspěvekZaslal: 26. 11. 2006, 0:02    Předmět: Re: Priplatek za vyssi rychlost Odpovědět s citátem

Roman napsal:
Božek napsal:
Roman napsal:
Božek napsal:
... tím jsem chtěl říct, že proč bych měl pořizovat nové zařízení na 5GHz za pět tisíc, když bych si mohl měsíčně připlácet za vyšší rychlost při připojení na zařízení 2,4GHz.

Možná by stačilo, kdybys tu anténu konečně otočil na tu správnou stranu... "že vy jste se v tom dnes zase vrtal, pane doktore?!" Smile

... je vidět, že máme admina na správném místě. Hned pozná, že jsem měnil anténu. Náš admin snad vidí i za roh Very Happy

Kdyby Berda neudělal usvědčující foto po cestě na Starý Hrad, tak ani nevím Smile

Jo i ja jsem ho videl, jenom nevim zda-li mu to bylo co platne, pokud to pomohlo je to super, ale nepocitej s tim ze to pojede na 2,4 rychlej.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Božek
Kecka

PříspěvekZaslal: 26. 11. 2006, 0:02    Předmět: Re: Priplatek za vyssi rychlost Odpovědět s citátem

Roman napsal:
Božek napsal:
Roman napsal:
Božek napsal:

A já už myslel, že mám špatný signál na AP-Scifa. Nebo snad je to lepší? Very Happy
A to foto bych rád viděl. Zatím na našem FTP jsem nenašel nic z výletu našich turistů do Bzence.

Je to hrozné. Člověk bez firewallu se neschová už ani v M. Písku Very Happy
Božek
Kecka

PříspěvekZaslal: 26. 11. 2006, 0:09    Předmět: Re: Priplatek za vyssi rychlost Odpovědět s citátem

SCiFA napsal:
Roman napsal:
Božek napsal:
Roman napsal:
Božek napsal:

Jo i ja jsem ho videl, jenom nevim zda-li mu to bylo co platne, pokud to pomohlo je to super, ale nepocitej s tim ze to pojede na 2,4 rychlej.

Scifo, co jsou vyměněné antény a opadalo listí tak už alespoň vidím, kde ty antény na střeše máš a mohu se tak lépe orientovat v nastavení směru Very Happy
SCiFA
Člen představenstva

PříspěvekZaslal: 26. 11. 2006, 8:03    Předmět: Re: Priplatek za vyssi rychlost Odpovědět s citátem

Božek napsal:
SCiFA napsal:
Roman napsal:
Božek napsal:
Roman napsal:
Božek napsal:

Scifo, co jsou vyměněné antény a opadalo listí tak už alespoň vidím, kde ty antény na střeše máš a mohu se tak lépe orientovat v nastavení směru Very Happy

A pomohlo to??
BoB
Člen představenstva

PříspěvekZaslal: 26. 11. 2006, 9:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Božek napsal:
BoB napsal:
taky jsem to nejak nepochopil od koho vybirat a proc a komu pak dat nove zarizeni a komu ne?nekterym lidem staci 2,4 na brouzdani a na meili a nemaji duvod menit zarizeni a ten kdo chce lepsi linku nebo vetsi rychlost ten si proste na tu novou antenu nasetri jako treba ja.cekal jsem asi pul roku nez jsem si to mohl poridit a pak dalsi mesic nez byl cas me tu antenu namontovat.a co se tyce rychlosti tak proste 2,4 vic jak 1mb stabilne neudela a 5ka je na ty 2mb taky v pohode jestli myslels tohle.a proc nepustit lidem na 5ce vic kdyz si poridili docela drahe zarizeni a to zarizeni tu rychlost zvladne?delame pro lidi maximum a to znamena ze se snazime jim pustit maximum rychlosti co dovoli zarizeni.a pokud se to nekomu nelibi tak muze dat lepsi navrh.a to ze nekdo nekomu nastradal na nove technologie je trosku kratkozrake a sobecke.stejne ten novy clovek nastrada na nove technologie pro lidi co prijdou za rok za dva.....a naposled to ze ma sit rezervu v konektivite je v poradku a je to dobre protoze kdyby to jelo nadoraz tak se o tu rychlost tahate a delite a takto ma kazdy moznost vyuzit toho svojeho maxima......

Víš BoBe - mně nešlo v otázce komu dávat nové zařízení na technologii 5GHz. Mně šlo o to, proč by si uživatelé se zařízením na 2,4GHz bez zřizování na 5GHz nemohli přispívat na vyšší rychlost připojení.

Dík

no a me je zas jasne ze proste ta technologie te natolik svazuje ze proste neni mozne pustit vic a proto misto priplatku za vyssi rychlost si clovek musi poridit lepsi technologii..apropo kdyz to spocitas ze bys treba teoreticky priplacel 100kc mesicne za vyssi rychlost tak za urcity cas se ti to prodrazi nemyslis?nevijde v tom pripade levneji poridit si 5ku? Wink
Božek
Kecka

PříspěvekZaslal: 26. 11. 2006, 10:56    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
no a me je zas jasne ze proste ta technologie te natolik svazuje ze proste neni mozne pustit vic a proto misto priplatku za vyssi rychlost si clovek musi poridit lepsi technologii..apropo kdyz to spocitas ze bys treba teoreticky priplacel 100kc mesicne za vyssi rychlost tak za urcity cas se ti to prodrazi nemyslis?nevijde v tom pripade levneji poridit si 5ku?

Děkuji za odpovědi. Snad bude líp, když stávající zařízení na 2,4GHz zatím ponechám a pořídím třeba za rok zařízení na 10GHz. Tempem jakým se síť Netintra rozvíjí je docela reálné, že se této technologie brzy dočkáme.

Ještě jednou díky všem za vyčerpávající odpovědi.

PS: Děkuji Scifo za fotku na titulní stránce. Hold každý máme jiný způsob protahování těla Very Happy
Cipísek
Kecka

PříspěvekZaslal: 26. 11. 2006, 15:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jen dodam k tomu vsemu vidi bozek na lesacke? Nepude mu to tam treba lip? Prece neni problem pokud je tam aspon viditelnost to skusit.
SCiFA
Člen představenstva

PříspěvekZaslal: 26. 11. 2006, 16:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Cipísek napsal:
Ja jen dodam k tomu vsemu vidi bozek na lesacke? Nepude mu to tam treba lip? Prece neni problem pokud je tam aspon viditelnost to skusit.

Cipis nejsi prvni kdo na to myslel, ale bohuzel ani na lesacke ani na nadrazi.
Roman
admin

PříspěvekZaslal: 26. 11. 2006, 16:46    Předmět: Odpovědět s citátem

SCiFA napsal:
Cipísek napsal:

Cipis nejsi prvni kdo na to myslel, ale bohuzel ani na lesacke ani na nadrazi.

Já myslím, že při troše štěstí by to na Lesácké mohlo jít určitě líp. Alespoň to není tak daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Cipísek
Kecka

PříspěvekZaslal: 27. 11. 2006, 19:11    Předmět: Odpovědět s citátem

A ZŠ? kdy to ma jet tak tam by mohl vydet ne?
SCiFA
Člen představenstva

PříspěvekZaslal: 27. 11. 2006, 21:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Cipísek napsal:

Panove vam to nestaci rict jednou ze nevidi nikam??
Roman
admin

PříspěvekZaslal: 27. 11. 2006, 21:48    Předmět: Odpovědět s citátem

SCiFA napsal:
Cipísek napsal:

Panove vam to nestaci rict jednou ze nevidi nikam??

...někdy je lépe otevřít víc oči, nebo přidat trochu fantazie Wink
Božek
Kecka

PříspěvekZaslal: 30. 11. 2006, 14:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud mohu k tomuto tématu ještě něco říci. Rád bych viděl na tomto fóru i vyjádření ostatních uživatelů sítě Netintra, kteří hlasovali v anketě "Leccos by se mohlo zlepšit" na téma "Za příplatek vyšší rychlost". Pokud se dobře dívám na titulní stránku je hlasujících v současné době 26.

Děkuji
BoB
Člen představenstva

PříspěvekZaslal: 30. 11. 2006, 16:20    Předmět: Odpovědět s citátem

s tema anketama je to trosku zavadejici.anonymne lidi naklikaji kde co ale pak se k tomu taky vyjadrit to uz je problem.a hlavni je jak uz jsme to tu zminovali nekolikrat proste tu vyssi rychlost mate uz ted a bez priplatku protoze mate mit podle smlouvy 512 a mate 1mb Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.netintra.cz -> Zeptejte se Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na: