Obsah fóra www.netintra.cz www.netintra.cz
Vítejte na fóru občanského sdružení NETINTRA Moravský Písek

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

COD 4
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.netintra.cz -> Síťové hry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SCiFA
Člen představenstva

PříspěvekZaslal: 05. 01. 2010, 19:44    Předmět: COD 4 Odpovědět s citátem

Tak jsem po dlouhe dobe zjistil ze u nas na serveru nekdo hraje COD 4. Pripojil jsem se a neuplynulo ani 10 vterin a byl jsem vyhozen. Po opetovnem pripojeni jsem zjistil ze mam trvaly BAN. Nevim cim jsem se provynil, ale rekl bych ze nas herni server uz nam asi nepatri a kazdy si tam dela co chce. Kde jsou ty doby kdy admin sledoval kdo koho vyhodi a za co.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jahule
Znalec

PříspěvekZaslal: 06. 01. 2010, 14:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidávám se k tobě Scifo ještě někdy v listopadu sem se tam připojil taky a nestačil sem napsat ani hoj a byl sem venku,tak sem se připojil znovu a stačil sem napsat že to bylo naposled,ale ani tak jim to nevadilo jen mě vypičovali a tak sem se už nesnažil připojovat a zapl sem si Rcon a vykopl sem je myslím že sem někomu dal i ban a od té doby sem tam nebyl protože tam nikdo z nás nechodí a ti cizí jen kickují jen proto že prej trénují.

Ale na druhou stranu beru to že je ten server dostupný všem dřív sme si tam dobře zahráli všichni i cizí ale nějak to všechny omrzelo a nejvíc mě sralo to že ti co si furt na něco stěžovali tak to řešili jen při hře ale na fórum nenapsal snad nikdo a mě nebavilo pořád psat adminovi aby něco pořešil nebo jestli by šlo něco změnit.

Včera po měsíci sem si zapl calla a hrál sem na jiném serveru SaD a docela sem si zahrál i přes to že mě poslední dobou hra nejde a už sem se otom bavil s Maďarem že by sme se mohli domluvit i s klukama a na našem serveru si zahrát a navrhl bych i adminovi aby třeba upravil vzhled zbraní jak to mají na twse vypadá to dobře,ono kdyby to bylo vše stejné na chlup i na netintráckém serveru tak by to bylo good a aspoň by sme nikam jinam třeba nechodili,mají tam i zvíšený počet LV a podle toho mají i nákupní košík kde si hráč může koupit za body třeba heli a jiné blbosti jediné co mě tam na TDM sralo tak že tam jakoukoliv změnu udělali během hry a nezajmalo jich že někdo těžce nasbírá body do košíku na nákup heli nebo letadel tak rači sem teď šel na SaD.

Kdybych mohl a věděl jak na to tak bych ten server udělal stejně.
Tonek
Kecka

PříspěvekZaslal: 06. 01. 2010, 21:49    Předmět: Odpovědět s citátem

nakupni kosik? to uz se bude hravat Call of Kaufland? Very Happy jinak kdyby se neco domlouvalo a byl bych doma,tak bych si tez zahral..
MVlasic
Běžný uživatel

PříspěvekZaslal: 06. 01. 2010, 22:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je mazec ze tam hraji naci cizaci a vykopou nas co na to prispeli.Bohuzel call omrzel vsechny a u nas uzneni hracu bo tymak ci SaD nema hrat v 5ti lidech to chce poradny masakr jak to byvalo 8na8 lidi.Je to tak s je mi to lito ale nasel sem si jine servery kd eto jde 10:10 a vice.Ty doby kdy sem se pripojil poprve na net a paril Call s pisecku bandu Admin,Sifon,pazba Bob,Max atd. konceje nakyma Majklama a Tonckama su pryc bohuzel tot maj komentar.Vse nej do Noveho Roku vsem Very Happy.
Tonek
Kecka

PříspěvekZaslal: 06. 01. 2010, 22:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Krtku...to je dost,ze si taky jednou vylez. Sice az 6.Ledna,ale i to se cenni.Tobe taky do noveho roku...
Tonek
Kecka

PříspěvekZaslal: 06. 01. 2010, 23:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Spis bych si zahral 2 Cool ale to uzzz je asi pasee co?
Roman
admin

PříspěvekZaslal: 07. 01. 2010, 2:00    Předmět: Odpovědět s citátem

SCiFA napsal:
Tak jsem po dlouhe dobe zjistil ze u nas na serveru nekdo hraje COD 4. Pripojil jsem se a neuplynulo ani 10 vterin a byl jsem vyhozen. Po opetovnem pripojeni jsem zjistil ze mam trvaly BAN. Nevim cim jsem se provynil, ale rekl bych ze nas herni server uz nam asi nepatri a kazdy si tam dela co chce. Kde jsou ty doby kdy admin sledoval kdo koho vyhodi a za co.

Jestli to nebude tím, že admin (ať už je to kdokoliv) nemá tolik času, aby sledoval jak se tam hádají cizí klany, kdo bude dřív trénovat, nebo jestli náhodou, když jednou za půl roku mají na oblíbeném serveru odstávku, nebo plno, si z nouze někdo od nás nepříjde na 5 minut zahrát.
Občas se tam mrknu, hraje se tam docela seriózně.

Jahule napsal:
...Včera po měsíci sem si zapl calla a hrál sem na jiném serveru SaD a docela sem si zahrál i přes to že mě poslední dobou hra nejde a už sem se otom bavil s Maďarem že by sme se mohli domluvit i s klukama a na našem serveru si zahrát a navrhl bych i adminovi aby třeba upravil vzhled zbraní jak to mají na twse vypadá to dobře,ono kdyby to bylo vše stejné na chlup i na netintráckém serveru tak by to bylo good a aspoň by sme nikam jinam třeba nechodili,mají tam i zvíšený počet LV a podle toho mají i nákupní košík kde si hráč může koupit za body třeba heli a jiné blbosti jediné co mě tam na TDM sralo tak že tam jakoukoliv změnu udělali během hry a nezajmalo jich že někdo těžce nasbírá body do košíku na nákup heli nebo letadel tak rači sem teď šel na SaD...

Upravovat server přesně podle TWSE určitě nebudu. Beztak bych na tom ztratil hrůzu času a jenom proto, abyste se měli kde rozehřát, než půjdete přímo na TWSE nebo kamkoliv jinam.

Tonek napsal:
Spis bych si zahral 2 Cool ale to uzzz je asi pasee co?

CoDUO už pomalu mizí, servery s Cod2 jsou na netu pořád IN, z našich serverů mají pravidelnou návštěvnost a v porovnání dobou tak 2-3 roky zpět i dobrý rank.
Nic ti nebrání si zahrát, ať už si vybereš server kdekoliv. Určitě k tomu nepotřebuješ nikoho od nás, aby sis mohl dobře zahrát.

K provozu našich serverů bych řekl jen tolik - obecně s něma bylo víc problémů než užitku, alespoň pro mě. Protože pořád se vám na nich něco nelíbilo, ať už se to nastavilo jakkoliv, nikdy to nebylo dobře (ať už hned, nebo za pár dní hraní), to by vám nikdo jinde netrpěl.

Takže kdo by měl pocit, že některý z těch serverů ztratil, věřte že si za to můžete jenom vy sami. A když už ty servery jedou a jedou dobře, já přece nebudu vyhazovat někoho, kdo na ten server na rozdíl od místních chodí rád a pravidelně, že..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SCiFA
Člen představenstva

PříspěvekZaslal: 07. 01. 2010, 7:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuzel nebyl jsem tam ani tech 5 minut jak pises a okamzite jsem dostal BAN, ale jak rikas hrajou seriozne to jim nelze vytknout.
Jahule
Znalec

PříspěvekZaslal: 07. 01. 2010, 12:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Romane šak nic upravovat nemusíš já to jen napsal že by se mě to líbilo někomu třeba ne a jak napsal krteček tak nikoho už nebavilo hrát DM nebo TDM v 5 lidech ikdyž mě by to mohlo být fuk protože nejsem s těch co jim střílení v cod jde osobně se řadím mezi ty mizerné hráče ale to je jedno.

Na TWSE se nám líbí že udělali změnu v některých věcech o kterých sem psal včera,ale když se vrátí život do netintráckého serveru tak budu raději chodit k vám (k nám) ikdyž to bude bezezměn,protože si rači zahraju s partou normálních lidí a né s 14letýma volama co si hrají na mistry světa v COD.

A tonku kdyby si nevysedával furt na facebooku tak máš čas i na calla aláááh s tebou .
LG
Mám víc než 10 odpovědí :)

PříspěvekZaslal: 10. 01. 2010, 9:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar,na netintře už to nikdy nebude jako dřív Confused někteří hráči tam nechodí z tvrdohlavosti a nekteří nemají čas.Šak pravidelní hráči to vědí že už to tu bylo,snažily jsme se o obnovu ale dopadlo to zase fiaskem ,byli jsme tam pouze 3 a občas se stalo že to překročilo 5 hráčů a to je velice málo,většinou jak tam došel nějaký klan nebo více hráčů z venku tak tam byl akorát bordel(z 80%) a zase to bylo v pr.... ,ten servr by mosel mět něco navíc aby se natahl lidi za sítě zpět ale je jasné že admin není stroj a má i svůj život(je to škoda Wink )
LG
Mám víc než 10 odpovědí :)

PříspěvekZaslal: 24. 01. 2010, 12:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,poslední dva večery sem si chtěl zahrát kala 4 na netintře ale bohužel zase sem tam vydržel ani ne minutu,bylo tam šest hráčů tak jsem jim asi nevihovoval do počtu tak mě hned vyrazily a důvod byl ten že prej je to jejich servr a nemám tam co dělat ,tak zese mosím hrát na cizích serwrech.Mosíme se někdy domluvit a ujasnit jim co a jak ale sám to nedokážu protože nestihnu jim ani napsat ahoj a su venku Confused
Tonek
Kecka

PříspěvekZaslal: 24. 01. 2010, 12:43    Předmět: Odpovědět s citátem

LG napsal:
že prej je to jejich servr a nemám tam co dělat

Esi to nebyl Krtek a spol,tak je to docela pekne od nich Smile
Koupis si auto..chvilku s nim jezdis,pak ho das na dvorek do kulny.Za urcitou dobu ti do kulny chodi bukvatyri ti ho osahavat (auto).Jakmile se chces znovu projet,tak ti reknou,ze to auto je jejich..
Jahule
Znalec

PříspěvekZaslal: 24. 01. 2010, 15:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Sou to parchanti kterým je max 14 let a chodí tam jen ténovat jak to mu tedy říkají,nevidím v tom problém že se můžem někdy slést na našem cod4 a ujasnit jim že to se nedělá,potom už jedině že by Roman zakázal votování kick a je po problému hmm
Lord
Nováček

PříspěvekZaslal: 24. 01. 2010, 18:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zaveďme "herní nedělní večery", jak to bylo minulou zimu. Když nás tam bude víc tak nemají šanci Rolling Eyes .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tonek
Kecka

PříspěvekZaslal: 24. 01. 2010, 19:53    Předmět: Odpovědět s citátem

At si klidne k nam chodi,cim vic lidi,tim lip.Horsi je,ze kdyz si chces jit zahrat,tak si nezahrajes,bo te vyhodi..
Ja tomu sice houby rozumim,tak se zeptam.Nejde udelat,ze to nekickne urcitou IP? to by bylo po problemu..
Co se tyce tech hracich nedel...Ja jsem pro.Kdyz se nas sleze dostatecne mnozstvi,tak by to bylo super.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.netintra.cz -> Síťové hry Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: